Úrokové sazby

Jaký lze očekávat vývoj úrokových sazeb 
Rok 2022 skončil v oblasti hypotečních úvěrů neslavně. Podepsaly se na tom vysoké úrokové sazby a následný propad zájmu o hypotéky. Tímto nám také poklesla poptávka po bytech i domech, což vede ke zpomalení růstu cen nemovitostí.
Dokud se České republice nepodaří stabilizovat inflaci a Česká národní banka nezačne snižovat klíčové úrokové sazby, do té doby se zlevňování hypoték nedá čekat. Pro nejbližší měsíce se tedy úrokové sazby zřejmě měnit příliš nebudou. Dá se spíše čekat, že i při poklesu inflace na přijatelnější hodnoty bude ČNB snižovat sazby velmi opatrně.
Dle odborníků je možné, že banky samy přistoupí k menším změnám ve formě akcí a také podpory pro mladé klienty na oživení hypotečního trhu.
Datum vložení: 18.1.20233 555

Zobchodovaných nemovitostí

11 258

Spokojených klientů

16

Let na trhu

1 225 000 000

Hodnota našich obchodů

Proč Comfort Reality?

Výhoda/přesvědčení č. 1

Historie

Profesionálně zajišťujeme realitní služby již od roku 2004, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 2007 jako obchodní společnost - Comfort reality CZ, s.r.o.

Výhoda/přesvědčení č. 2

Profesionalita

Veškeré naše realitní služby děláme na nejvyšší úrovni, dle dlouhodobé odbornosti s důrazem na kvalitu a spokojenost našich klientů.

Výhoda/přesvědčení č. 3

Bezpečí

Naším posláním je zajištění maximálních právních jistot pro naše klienty a tím zajistit bezpečnou cestu světem realit.

Výhoda/přesvědčení č. 4

Technologie

Snažíme se neustále zlepšovat a využívat nejmodernější technologie, např. 3D sken nemovitostí, natáčení videí dronem.