Výkup nemovitostí do 24 hodin

Je řada situací, kdy není čas na standardní prodej nemovitosti. Nikdy totiž dopředu nemůžete vědět, kdy najdete kupce. V průměru trvá prodej nemovitosti více jak tři měsíce. Výkup nemovitosti umožňuje získat peníze i do druhého dne. Za rychlost a vysoké riziko se ovšem vždy platí určitým procentem z tržní ceny. Kdy se to vyplatí a kdy hledat jiné řešení?

Rychlé prodej nemovitosti zvažují lidé v naprosto různých životních situacích. Neplatí, že výkup vyhledávají jenom lidé s dluhy. Často tuto službu využívají podnikatelé, kterým se vyplatí obětovat 10 % z tržní ceny nemovitosti, aby mohli peníze z prodeje, které mohou okamžitě investovat. Tak se vyhnou bankám i realitním kancelářím. Dále lidé, kteří si střeží soukromí a nechtějí absolvovat prohlídky ve svém soukromí s nejasným výsledkem.

V naší společnosti Comfort reality dostanete ve většině případů 80 až 90 % z aktuální tržní ceny.

Jak rychlý může být výkup nemovitosti?

Při výkupu nemovitosti je rychlost důležitá

V Comfort reality prodejní cenu dokážeme vyplatit v rámci jednoho dne, pokud zvládneme za tu dobu veškerou nutnou administrativu, především podpis kupní smlouvy a podání návrhu na vklad do katastru a veškerých právních dokumentů.

Vaši nemovitost kupujeme přímo my nebo naše dceřiná společnost, nejsme jen zprostředkovatelé, proto je dohoda možná velmi rychle, pokud se ovšem shodneme na všech podmínkách.

Výkup nemovitosti samozřejmě nabízí také řešení velmi těžkých životních situací, jako je zadlužení nebo exekuce na nemovitosti. I tady často rozhoduje čas, vaši věřitelé potřebují uhradit dluhy v nejkratším možném termínu.

Čím těžší životní situaci čelíte, tím větší pozornost musíte věnovat výběru firmy, která výkup nemovitosti zajišťuje.

Za výkup nemovitostí v exekuci dostanete vždy stejnou prodejní cenu jako při výkupu, ale musíte počítat s uhrazením dalších více nákladů na očistění nemovitosti, tj. nezbytné právní služby. Vždy bude záležet na tom, kolik právních vad, exekucí a dalších problémů na nemovitosti vázne a kolik času zabere tyto právní vady odstranit. Podobný princip platí, když jde o nemovitosti s věcným břemenem. V každém případě se vám výkup nemovitostí v exekuci vyplatí více než exekuční a jiná dražba, k níž přistupují exekutoři.

V případě že jste se rozhodli pro využití této služby sjednejte si s námi nezávaznou schůzku.

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme

Informace o nemovitosti

Typ nabídky:

Kontaktní informace

Všechny pole ve formuláři jsou povinné

3 555

Zobchodovaných nemovitostí

11 258

Spokojených klientů

16

Let na trhu

1 225 000 000

Hodnota našich obchodů

Proč Comfort Reality?

Výhoda/přesvědčení č. 1

Historie

Profesionálně zajišťujeme realitní služby již od roku 2004, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 2007 jako obchodní společnost - Comfort reality CZ, s.r.o.

Výhoda/přesvědčení č. 2

Profesionalita

Veškeré naše realitní služby děláme na nejvyšší úrovni, dle dlouhodobé odbornosti s důrazem na kvalitu a spokojenost našich klientů.

Výhoda/přesvědčení č. 3

Bezpečí

Naším posláním je zajištění maximálních právních jistot pro naše klienty a tím zajistit bezpečnou cestu světem realit.

Výhoda/přesvědčení č. 4

Technologie

Snažíme se neustále zlepšovat a využívat nejmodernější technologie, např. 3D sken nemovitostí, natáčení videí dronem.