Comfort reality  /  Aktuality

Aktuality

Přečtěte si o aktuálním dění v naší realitní kaceláří Comfort reality formou aktualit.

Stránky:   1 2 3 4 5  

Facebook

Publikováno: 14. 9. 2012 - Trvalý odkaz

Comfort reality na Facebooku se líbí 53 lidem, tímto všem děkujeme za hodnocení a doufáme že brzy budem na 100, spokojení klijenti jsou naším cílem.

[ Pokračování článku ]


Ochraná známka

Publikováno: 14. 9. 2012 - Trvalý odkaz

Dne 5.9. 2012 byla naši společnosti Comfort reality úřadem průmyslového vlastnictví zapsána ochraná známka na logo a název naší společnosti.
Důvodem bylo zamezení kopírování a použivání našeho názvu a loga naší firmy.
Od tohoto data máme větší možnost právní obrany při zneužití našeho názvu.

[ Pokračování článku ]


Veto novely, zavádějící energetické štítky

Publikováno: 3. 9. 2012 - Trvalý odkaz

Prezident Václav Klaus vetoval novelu zákona o hospodaření energií, která měla zavést povinnost označovat budovy energetickými štítky podobně jako u elektrospotřebičů.
V odůvodnění uvedl, že na základě nejasné terminologie stavebníkům novela ukládá řadu zákonem vynutitelných povinností. Směrnice EU, kterou novela do české legislativy zavádí, podle Klause nutí k zateplování i soukromé subjekty, jako kdyby stát a EU lépe než majitelé domů věděly, co je pro ně dobré. O prezidentově vetu ČTK informoval jeho mluvčí Radim Ochvat. Energetické štítky mají podle zákona, který budil rozpaky ve sněmovně a senátem prošel jen nejnižším možným potřebným počtem hlasů, od příštího roku zajistit stavitelé, vlastníci budov nebo společenství vlastníků na nových budovách, při jejich přestavbách i při prodeji bytů. V případě pronájmů částí budov má nová povinnost platit od roku 2016. Již existující budovy mají získávat štítky postupně od roku 2015 do roku 2019, a to podle zákonem určené plochy.

[ Pokračování článku ]


Pobočka na lepším místě

Publikováno: 3. 9. 2012 - Trvalý odkaz

Lepší, větší a dostupnější prostory naší nové kanceláře ve Frýdku Místku, na Malém náměstí 104.
Tímto oznamujeme našim Váženým klientům, že jsme přemístili pobočku na lépe dostupné místo a do víc prostorných míst, kde pro Vás připravíme zasedací místnost, ve které můžeme zajistit diskrétní řešení daných případů, dále jsou prostory daleko útulnější a doufám že se Vám bude u nás líbit, všem klientům kterým to způsobí nějaký problém se velice omlouváme, Comfort reality.

[ Pokračování článku ]


Zvýší se počet placených služeb

Publikováno: 24. 8. 2012 - Trvalý odkaz

Návrh katastrálního zákona, který tuto středu projedná vláda, zvyšuje počet placených služeb ze čtyř na dvacet. Zavádí tisícikorunový poplatek za zápisy, jež byly dosud zdarma.
Předseda národního katastrálního úřadu Karel Večeře deníku řekl, že návrh reaguje na přijatý občanský zákoník a zavádí nové typy práv. "Nyní evidujeme čtyři druhy základních zpráv, nově jich bude dvacet. Chystaná norma však především vychází ze zásady materiální publicity, která zajišťuje, že je možné se na zápisy v katastru spolehnout," dodal.
Poplatek 1000 Kč se má platit například za výmaz zástavního práva z katastru nemovitostí. "Výmazy se prováděly bezplatně, jen potvrzením banky. Novinka se bude týkat až 200 tisíc případů ročně," míní Večeře. Tisícikorunu si musí připravit také každý, kdo si bude chtít převést podíl v bytovém domě do svého vlastnictví, uvedly LN.

[ Pokračování článku ]


Rozšíření parkoviště

Publikováno: 16. 8. 2012 - Trvalý odkaz

Tímto oznamujeme že u naší centrály v Ostravě Porubě jsme rozšířili parkovište o několik parkovacích míst, tímto jsme docílili, že klienti kteří k nám dorazí nebudou mít problém zaparkovat přímo před centrálou.

[ Pokračování článku ]


Víc reklamy

Publikováno: 14. 8. 2012 - Trvalý odkaz

Přidali jsme další dva inzertní portály, tím jsme docílili, že nyní Comfort reality inzeruje na celkem 39 portálech s zaměřením na prodej nemovitostí na internetu, toto zabezpečuje veĺmi dobrou prezentaci inzerovaných nemovitostí a prodej v co nejkratším čase.

[ Pokračování článku ]


Stěhování pobočky Havířov

Publikováno: 28. 6. 2012 - Trvalý odkaz

Tím že vše děláme pro klienty, jsme ke dnešnímu dni přemístili pobočku v Havířově, na daleko dostupnější místo.
Nová pobočka se nachází a to vedle Obchodního domu Elán na Dlouhé třídě v Havířově č.p. 461, hned vedle hlavní pošty. Nové prostory jsou velice útulné a dobře dostupné z hlavní ulice, tímto se omlouváme klientům kteří nás budou hledat na staré adrese, ale jistě pochopí, že to děláme pro ně.

[ Pokračování článku ]


Domeček od Comfort reality děti už mají

Publikováno: 21. 6. 2012 - Trvalý odkaz

Montáž a převoz domečku pro děti z mateřské školky v Zahradách v Ostravě Porubě proběhl bez větších problémů, děti jsou spokojené a můžou si v něm již hrát. http://www.msdvorni.cz/zsponzori.htm

[ Pokračování článku ]


Rozhovor s ředitelkou

Publikováno: 21. 6. 2012 - Trvalý odkaz

Koncem minulého týdne proběhl rozhovor s naší paní ředitelkou na téma nebojte se podepsat exkluzivní smlouvu, náhled článku Vám předkládáme zde.

[ Pokračování článku ]


Stránky:   1 2 3 4 5  

EU - Vzdělávání zaměstnanců
Napište ředitelce
Foto ředitelky Comfort reality Ostrava

Odešlete zprávu přímo k rukám ředitelce realitní kanceláře Comfort reality.
Klikněte zde.

Poděkování makléři panu Bijokovi

Poděkování makléři panu Bijokovi.

Poděkování panu Bijokovi

Poděkování makléři panu Marku Bijokovi

Poděkování panu Rolákovi

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Rolákovi za profesionální a vysoce lidský přístup při prodeji mé nemovitosti. V této záležitosti nebyl nic problém a vše jsme mohli vyřídit n…

jméno:: Petr Smolík

jméno:: Petr Smolík
Kontaktní email:: petkobmw@seznam.cz
Dobry den spolu s pritelkyni a detmi dekujeme za rychle vyrizeni pronajmu domu ktery bude jednou nas..zvysovat najmem pohodli jinych se nam nechtelo tak jsme misto hypoteky,uveru a jinych moznosti kde byli sance male vyuzily sluzby vasi realitky..s panem Zatloukalem velka spokojenost..meli jsme strach protoze 30 tisic neni malo ale smlouvy jsou jednoduche,prehledne a je tam vse co ma byt...dekujeme..konecne muzeme zacit budovat svoje..Smolik petr a jeho tri kocky dominika,emma a ella.

Poděkování

Tímto chci poděkovat za rychlý výkup nemovitosti v Ostravě Porubě, Vaše společnost byt vykoupila dle mých představ a zaplatila mou představu at se Vám daří a ještě jednou děkuji Kaštovský

Poděkování

Tímto chci poděkovat velice za rychlý přístup a jednání při výkupu mého bytu v Ostravě Porubě, vše proběhlo dle mých představ a peníze mám již na účtě děkuji Kaštovská Jan Poruba nyní Kamenec

Poděkování

Rad bych podekoval p. Dejove za spolupraci a spolehlivost na ni pri vyrizovani koupi a pronajmu bytu. p. Dejova je velmi prijemna s profesionalnim pristupem. kamil_hochvald@yahoo.co.uk Kamil Hochvald

Jana Volná

Jana Volná
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Zdenku Rolákovi za jeho velice profesionální a lidský přístup při koupi bytu v Ostravě-Hrabůvce. Velice si vážím jeho práce. Děkuji Jana Volná

PODĚKOVÁNÍ PANÍ HRUŠKOVÉ

Děkujeme makléřce paní Heleně Hruškové za profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji našeho bytu. Musíme zdůraznit hlavně rychlé a jasné informace, které vedly ke spokojenosti nás prodejců, tak jistě spokojenosti kupujících. Ne nadarmo se realitní kancelář pyšní jménem COMFORT. Vřele doporučujeme. Manželé Smudovi Kontaktní email:: gsmudova@seznam.cz

Supr jednání

Opravdu moc musím pochválit přístup paní Dejové, která nám řešila výměnu bytu v Ostravě Porubě, celý obchod proběhl k naší spokojenosti a nyní již píšeme z nového bytu Manželé Runovi

Zadejte novou referenci

Vyhledávání
Víno & Alkohol internetový obchod
Autodoprava Homola
Zámkové dlažby na klíč
Zakázková výroba nábytku