O firmě Comfort Reality

Comfort reality firma retuš

Comfort reality CZ, s.r.o. pro své klienty profesionálně zajišťuje realitní služby již od roku 2004, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 2007 jako obchodní společnost...

„Naší činností přispíváme ke zvýšení důvěry v realitní služby poskytované realitními kancelářemi. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad.“ Již od svého založení jsme byli zaměřeni na kvalitu nikoliv kvantitu poskytovaných služeb, proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem a lidskostí všech pracovníků realitní kanceláře.

Klademe důraz na kvalitu veškeré činnosti kanceláře, odborným zařazení nemovitosti do nabídky, odborné seznámení makléře s nemovitostí, včetně zhotovení profesionální prezentace s využitím nejmodernějších technologií a možností.

Součásti našich služeb je vždy Advokátní úschova finančních prostředků pro bezpečnost klientů.

Kvalitní a profesionální servis pro našeho klienta je pro nás velice důležitá a proto pokud se na naši společnost obrátíte, stačí jeden telefonát nebo e-mail a my vše již společně s vámi zařídíme, tj. osobní návštěvu nemovitosti, odborné posouzení a doporučení tržní ceny, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů, konzultace a upřesnění všech alternativ při prodeji, zařazení do rozsáhlé inzerce v námi užívaných médiích, oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv naší advokátní kanceláří, zajištění advokátní úschovy, jednání před katastrálním úřadem, předání nemovitosti, převod energií na nového majitele nebo nájemce.

Chcete prodat, koupit nebo pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, bytový dům, chatu, pozemek, garáž, rybník, kancelář, obchod a jiné)?
Ano, pak jste na správné adrese.

Identifikační údaje naší společnosti: IČ: 27808394 (výpis z obchodního rejstříku)
Více naleznete v sekci kontakty

Na závěr chci velice poděkovat všem našim bývalým, současným i budoucím klientům za vloženou důvěru v naše služby a profesionalitu.
Ivana Migdalová.
Jednatelka a zakladatelka společnosti

Aktuality

Zde Vám přinášíme nejnovější informace ze světa realit a novinek

Zobrazit všechny >
3 555

Zobchodovaných nemovitostí

11 258

Spokojených klientů

16

Let na trhu

1 225 000 000

Hodnota našich obchodů

Proč Comfort Reality?

Výhoda/přesvědčení č. 1

Historie

Profesionálně zajišťujeme realitní služby již od roku 2004, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 2007 jako obchodní společnost - Comfort reality CZ, s.r.o.

Výhoda/přesvědčení č. 2

Profesionalita

Veškeré naše realitní služby děláme na nejvyšší úrovni, dle dlouhodobé odbornosti s důrazem na kvalitu a spokojenost našich klientů.

Výhoda/přesvědčení č. 3

Bezpečí

Naším posláním je zajištění maximálních právních jistot pro naše klienty a tím zajistit bezpečnou cestu světem realit.

Výhoda/přesvědčení č. 4

Technologie

Snažíme se neustále zlepšovat a využívat nejmodernější technologie, např. 3D sken nemovitostí, natáčení videí dronem.